Kontaktpersoner

Företagsledning

Peter Jutnäs

Managing Director peter.jutnas@orionplast.se 0371-58 75 15

Marie Lundahl

Production Manager marie.lundahl@orionplast.se

Håkan Söderlund

Technical & Purchasing Manager hakan.soderlund@orionplast.se 0371-58 75 12

Marknad

Peter Jutnäs

MD/Head of Sales & Marketing peter.jutnas@orionplast.se 0371-58 75 15

Fredrik Hjalmarsson

Head of Technical Sales & Project Management fredrik.hjalmarsson@orionplast.se 0371-58 75 13

Mattias Strandberg

Tool Procurement & Project Management mattias.strandberg@orionplast.se 0371-58 75 06

Mia Runesson Andersson

Customer Support mia.runesson@orionplast.se 0371-58 75 23

Malin Malm

Back Office Coordinator malin.malm@orionplast.se 0371-58 75 05

Ekonomi/HR/IT

Pernilla Abrahamson

Financial Manager pernilla.abrahamson@orionplast.se 0371-58 75 03

Produktion

Marie Lundahl

Production Manager marie.lundahl@orionplast.se 0371-58 75 44

Håkan Söderlund

Technical & Purchasing Manager hakan.soderlund@orionplast.se 0371-58 75 12

Gunilla Andersson

Warehouse Manager lager@orionplast.se 0371-58 75 46

Jonas Lindkvist

Quality & Environmental Manager jonas.lindkvist@orionplast.se 0371-58 75 20

Jouni Hast

Quality Engineering jouni.hast@orionplast.se 0371-58 75 22

Bernt Karlsson

Toolshop Manager/Production Engineering bernt.karlsson@orionplast.se 0371-58 75 34